Gepubliceerd:

Uitslag baanwedstrijden ACO (15 september 2016)

Inmiddels alweer de derde baaninstuif van 2016 op de baan van ACO Van Elderen. Evenals bij de tweede instuif was het weer goed warm, maar gelukkig hadden voldoende atleten de baan weten te vinden.

150 m:

Naam Geb. datum
Club Tijd
Tim van der Monde 15-6-1981 ACO van Elderen 18.2
Giorgis Kampman 12-1-1999 ACO van Elderen 18.3
Jari Kouwen 21-7-1998 ACO van Elderen 18.4
Manuel van Erkelens 10-2-1998 ACO van Elderen 18.9
Sarafina Harderwijk 29-1-1999 ACO van Elderen 20.7
Rozemarie Fokkema 26-5-2003 AAC’61 21.4
Patrick Philips 20-2-2001 AAC’61 21.5
Han Stegeman 17-4-1967 ACO van Elderen 21.9
Lotte Slomp 22-1-2005 AAC’61 22.3
Janneke Meinen 12-4-2006 ACO van Elderen 23.0
Jelmer Renning 19-5-2005 AAC’61 23.3
Leroy Oostman 5-3-2004 Groningen Atletiek 23.5
Roel Gaasbeek 27-10-1943 AVVN 24.2
Ilse Makkinga 21-8-2006 ACO van Elderen 24.6
Wessel Koekoek 9-1-2007 ACO van Elderen 24.9
Kyle Inwards 7-8-2006 AAC’61 25.4
Daan Boltjes 27-5-1998 AAC’61 26.1
Amber Slomp 18-4-2003 AAC’61 26.9
Lenn Lampe 10-5-2008 ACO van Elderen 27.4
Nout Meijer 13-8-2008 ACO van Elderen 28.3
Thies Koekoek 23-3-2007 ACO van Elderen 29.2
Nora Roer 8-8-2009 ACO van Elderen 29.4
Emma Duval 19-5-2009 ACO van Elderen 29.9
Annemarie Riemink 8-8-2010 ACO van Elderen 33.5

300 m:

Naam Geb. datum
Club Tijd
Giorgis Kampman 12-1-1999 ACO van Elderen 38.7
Jari Kouwen 21-7-1998 ACO van Elderen 40.2
Tim van der Monde 15-6-1981 ACO van Elderen 40.3
Manuel van Erkelens 10-2-1998 ACO van Elderen 43.6
Han Stegeman 17-4-1967 ACO van Elderen 46.5
Patrick Philips 20-2-2001 AAC’61 46.7
Rozemarie Fokkema 26-5-2003 AAC’61 48.0
Sarafina Harderwijk 29-1-1999 ACO van Elderen 48.2
Lotte Slomp 22-1-2005 AAC’61 49.2
Leroy Oostman 5-3-2004 Groningen Atletiek 50.4
Amber Slomp 18-4-2003 AAC’61 50.4
Daan Boltjes 27-5-1998 AAC’61 50.7
Roel Gaasbeek 27-10-1943 AVVN 55.2
Jelmer Renning 19-5-2005 AAC’61 55.3
Wessel Koekoek 9-1-2007 ACO van Elderen 56.3
Janneke Meinen 12-4-2006 ACO van Elderen 57.7
Kyle Inwards 7-8-2006 AAC’61 58.2
Ilse Makkinga 21-8-2006 ACO van Elderen 64.5
Thies Koekoek 23-3-2007 ACO van Elderen 68.4

800 m:

Naam Geb. datum Club Tijd
Thijs Terlouw 31-10-2000 AV Spurt ’88 2.20.5
Mausin Tibben 23-11-2000 AAC’61 2.22.4
Ruben Koppelman 14-11-2001 ACO van Elderen 2.24.2
Juan Oldehinkel 8-5-2001 Spurt ’88 2.27.3
Yvonne Meijer 23-1-1979 ACO van Elderen 2.28.1
Frans Hoekstra 8-10-1952 Groningen Atletiek 2.33.3
Marten Bolt 23-4-1961 BB Lopers 2.34.5
Robin Prent 29-6-2001 HAC’63 2.35.8
Sweder Visser 10-4-2004 AAC’61 2.38.6
Wietike Terlouw 15-1-2004 AV Spurt ’88 2.56.9

3000 m:

Naam Geb. datum
Club Tijd
Danny Koppelman 13-8-1997 ACO van Elderen 9.09.5
Wilco Mars 26-5-1968 ACO van Elderen 10.20.5
Eelco van der Heide 26-5-1984 ACO van Elderen 10.36.2
Maarten Koggel 31-8-1988 ACO van Elderen 10.39.7
Stefan Vogelzang 30-5-1984 ACO van Elderen 10.45.7
Ronald Schotman 12-4-1976 —- 11.20.9
Marten Bolt 23-4-1961 BB Lopers 11.26.3
Sanne Niestijl 14-10-2002 AAC’61 11.32.3
Savanna Warmink 25-12-1993 ACO van Elderen 11.43.9
Alje van Bolhuis 12-8-1998 AAC’61 11.56.7
Robert Terlouw 17-5-1969 Spurt ’88 12.01.5
Anne Marsman 1-4-1967 ACO van Elderen 12.18.5
Marko Vlaming 9-12-1960 ACO van Elderen 13.45.2
Jasper Klein 1-1-2001 —- 14.02.6
Mans Veldsink 5-2-1957 —- 14.23.8
Ben Schrijver 11-2-1954 ACO van Elderen 14.28.8

Recente nieuwsberichten

  1. 17
    jul
    Drie podiumplaatsen voor student Nick Marsman
    >
  2. 17
    jul
    ACOVanElderen scoort bij Klepperstad- en Wiekloop
    >
  3. 17
    jul
    “Succesweekend voor ACOVanElderen - jeugd
    >
  4. 17
    jul
    Podium ACOVanElderen-rood bij Banthumloop.
    >
  5. 25
    jun
    2e Baaninstuif ACOVanElderen een succes :
    >
  6. 11
    jun
    ACO Van Elderen scoort bij Twenterandrun ;
    >
  7. 11
    jun
    Yvonne Meijer in topvorm op het NK-masters.
    >
  8. 11
    jun
    ACO’er Nick Marsman zilver bij de FBK 2-mijl:
    >
  9. 11
    jun
    ACO ‘er Danny Koppelman heer en meester bij Stationloop
    >
  10. 28
    mei
    Podium-weekend voor ACO Van Elderen
    >