Gepubliceerd:

2e Baaninstuif ACOVanElderen een succes :

Donderdag 21 Juni  j.l. werd  op de atletiekbaan van ACOVanElderen de  2e   baaninstuif  gehouden  onder prima weersomstandigheden .

Deze baanwedstrijden ( 4x p/jaar )  worden gesponsord door Fysiocentrum “de Carrousel  “ .

Maar liefst met 15 atletiekverenigingen schreven 81 atleten zich in op de div . looponderdelen .

25 baanrecords sneuvelden  ,  en bij de ACO-atleten  werden 6 clubrecords en 1 pers.record verbroken.

Op de sprint-2-kamp ( 100 en 200m )  was de Mila-ACO-man Nick Marsman  de snelste  , had blijkbaar ook de kwaliteiten van het sprinten en scoorde  12.3 op de 100m  en 24.3 op de 200m . De beste dame bij de 2-kamp was  ACO’er  Ilona Hogenkamp  met een 14.0 ( 100m )   en een 29.2 ( 200m ) .

 

De 1500m werd gewonnen  door   de junior-B  M.Musters van AAC ’61 uit Assen  , zijn tijd  : 4.22.0 .

Bij de dames  was de 1e plaats op deze  1500m  voor ACO ‘er Aline Kootstra   met een baanrecord en een PR  in een rappe 4.45.0 , de  2e plaats bij de dames was  de ACO-junior  Naomi Heidema  , zij scoorde een 5.01.0.

 

Joep Emmen ( BB-lopers) was helemaal los op zijn 5000m ,  kwam direct op kop  , hij finishte als 1e in een snelle 16.24.0.  De 2e plaats was voor ACO ‘er  Jorn Lammers  , die een verdienstelijke  17.15.0  neerzette.

Nick Marsman 21-12-1997 ACO 12.3 sec
Robert Gerritsen 9-2-1986 ACO 12.6 sec
Tom Havinga 31-8-2001 AAC 61 12.6 sec
Bauke Rijper 27-5-1999 AAV SISU 12.6 sec
Stijn Dierink 10-5-2000 AAV SISU 12.8 sec
William van Eeken 3-1-1994 ACO 13.2 sec
Maxim Tibben 1-1-2000 AAC 61 13.2 sec
Juan Oldehinkel 8-5-2001 AV Spurt 88 13.3 sec
Valenciano Roffel 15-12-2006 AA 61 13.5 sec
Manuel van Erkelens 10-2-1998 ACO 13.6 sec
Ilona Hogenkamp 12-4-1994 ACO / Van Elderen 14.0 sec
Wieteke Terlouw 15-1-2004 AV Spurt 88 14.4 sec
Ingrid Koster 1-3-2004 AV Aquilo 14.5 sec
Indy de Blaauw 16-6-2004 AV Aquilo 14.8 sec
Wout Plugge 28-1-2005 AV Aquilo 14.9 sec
Kate de Jonge 9-11-2005 HAC 63 15.0 sec
Sharon Steenbergen 17-9-2005 HAC 63 15.0 sec
Yvonne Meijer 23-1-1979 ACO 15.0 sec
Janneke Meinen 12-4-2006 ACO 15.5 sec
Stijn de Jong 11-11-2006 ACO 16.0 sec
Ruben Eefting 12-2-2007 HAC 63 16.2 sec
Hugo Schiphorst 5-3-1991 SISU Almelo 16.2 sec
Eefke Plugge 9-3-2007 AV Aquilo 16.3 sec
Milou Karssies 14-3-2006 HAC 63 16.5 sec
Nout Meijer 13-8-2008 ACO 16.6 sec
Noëlle Prins 3-10-2002 HAC 63 16.8 sec
Emma Duval 19-5-2009 ACO 16.9 sec
Bastiaan Visscher 3-11-2005 ACO 17.9 sec
200m
Nick Marsman 21-12-1997 ACO 24.3 sec
Robert Gerritsen 9-2-1986 ACO 25.0 sec
Tom Havinga 31-8-2001 AAC 61 25.4 sec
William van Eeken 3-1-1994 ACO 25.7 sec
Bauke Rijper 27-5-1999 AAV SISU 25.8 sec
Juan Oldehinkel 8-5-2001 AV Spurt 88 26.1 sec
Stijn Dierink 10-5-2000 AAV SISU 26.2 sec
Maxim Tibben 1-1-2000 AAC 61 26.6 sec
Manuel van Erkelens 10-2-1998 ACO 27.8 sec
Valenciano Roffel 15-12-2006 AA 61 28.7 sec
Ilona Hogenkamp 12-4-1994 ACO / Van Elderen 29.2 sec
Ingrid Koster 1-3-2004 AV Aquilo 29.9 sec
Wieteke Terlouw 15-1-2004 AV Spurt 88 30.1 sec
Yvonne Meijer 23-1-1979 ACO 30.4 sec
Indy de Blaauw 16-6-2004 AV Aquilo 30.6 sec
Sharon Steenbergen 17-9-2005 HAC 63 30.7 sec
Wout Plugge 28-1-2005 AV Aquilo 31.2 sec
Ruben Eefting 12-2-2007 HAC 63 32.2 sec
Hugo Schiphorst 5-3-1991 SISU Almelo 32.2 sec
Janneke Meinen 12-4-2006 ACO 32.5 sec
Milou Karssies 14-3-2006 HAC 63 33.2 sec
Noëlle Prins 3-10-2002 HAC 63 34.0 sec
Kate de Jonge 9-11-2005 HAC 63 34.0 sec
Simon Achterberg 1-11-1997 SISU 35.5 sec
Emma Duval 19-5-2009 ACO 35.6 sec
Nout Meijer 13-8-2008 ACO 36.1 sec
Eefke Plugge 9-3-2007 AV Aquilo 37.2 sec
1500m
M. Musters 22-8-2001 AAC 61 4.22.0 min
Ephrem Been 6-6-1999 HAC 63 4.23.0 min
Dave Hulzebos 16-4-1996 HAC 63 4.25.0 min
Pim Bakker 5-10-2001 AV Rijssen 4.29.0 min
Mark Hakbijl 15-8-1977 BB-Lopers 4.32.0 min
Mark Groot Bronsvoort 23-9-1987 AV Salland 4.35.0 min
Frank Averink 5-7-2002 AV Rijssen 4.39.0 min
Job IJtsma 16-6-2000 HAC 63 4.39.0 min
Thomas Bennink 7-11-1997 ACO 4.39.1 min
Nick Kerkhof 29-4-2002 HAC 63 4.40.0 min
Aline Kootstra 3-2-1994 ACO / Van Elderen 4.45.0 min
Sander Bennink 7-11-1997 ACO 4.47.0 min
Sweder Visser 10-3-2004 AAC 61 4.47.0 min
Wu Ping Kuiper 11-8-2005 Groningen Atletiek 4.48.0 min
Max Swabedissen 8-4-2004 AV Rijssen 4.49.0 min
Leroy Oostman 5-3-2004 Groningen Atletiek 4.54.0 min
Roel-Jan Heeringa 18-10-1973 AV PEC 1910 4.56.0 min
Naomi Heidema 4-4-2001 ACO 5.01.0 min
Mariot Bruggink 28-9-2001 AV Rijssen 5.02.0 min
Patrick Philips 20-2-2001 AAC 61 5.04.0 min
Rob van de Graaf 9-12-1962 Loopgroep PK 5.05.0 min
Tim van Es 3-3-2004 HAC 63 5.05.0 min
Sanne Niestijl 14-10-2002 HAC 61 5.13.0 min
Ivor Feunekes 31-10-2003 NTB voor 8888 5.18.0 min
Bennie Haverkort 20-2-1960 ACO 5.25.0 min
Maikel Berenst 8-11-2005 ACO 5.25.0 min
Ate Clobus 11-3-2006 AAC 61 5.28.0 min
Jelmer Rensing 19-10-2005 AAC 61 5.29.0 min
Jan ten Cate 3-12-1960 HAC 63 5.30.0 min
Twan Vossebelt 22-2-2006 AV Rijssen 5.34.0 min
Britt van den Hoven 22-2-2006 AAC 5.44.0 min
Nardie Mulder 11-10-1988 Pec 1910 5.46.0 min
Gert Berenst 6-12-1968 Loopgroep de Zandstuve 5.50.0 min
Stijn de Jong 11-11-2006 ACO 5.53.0 min
Joyce Kats 21-9-2002 HAC 63 6.06.0 min
Hanne Been 24-4-2003 HAC 63 6.55.0 min
Marko Vlaming 9-12-1960 ACO 7.16.0 min
Noor van den Enk 6-1-2006 ACO 7.55.0 min
5000m
Joep Emmen 7-9-1982 BB Lopers 16.24.0 min
Jorn Lammers 22-6-1994 ACO 17.15.0 min
Niels Buitenhuis 2-2-2002 AV Daventria 17.35.0 min
Arjan Gruppen 18-11-1981 HAC 63 18.45.0 min
Simon Achterberg 1-11-1997 SISU 20.08.0 min
Roel-Jan Heeringa 18-10-1973 AV PEC 1910 20.15.0 min
Arnoud Lammers 3-12-1963 AV Pec 1910 20.15.1 min
Bernhard Kootstra 16-4-1966 xx 20.32.0 min
Max Vrijkorte 30-7-2000 AAV SISU 20.52.0 min
Jan Fieten 13-12-1952 HAC 63 21.24.0 min
Gerrit Mulder 15-10-1956 xx 24.04.0 min
Nico Leussink 18-4-1956 SISU 24.08.0 min
Mans Veldsink 5-2-1957 xx 24.14.0 min
Jasper Klein 11-4-1960 xx 25.16.0 min
Co van der Sluis 22-4-1947 ACO 29.45.0 min

 

Recente nieuwsberichten

  1. 17
    jul
    Drie podiumplaatsen voor student Nick Marsman
    >
  2. 17
    jul
    ACOVanElderen scoort bij Klepperstad- en Wiekloop
    >
  3. 17
    jul
    “Succesweekend voor ACOVanElderen - jeugd
    >
  4. 17
    jul
    Podium ACOVanElderen-rood bij Banthumloop.
    >
  5. 25
    jun
    2e Baaninstuif ACOVanElderen een succes :
    >
  6. 11
    jun
    ACO Van Elderen scoort bij Twenterandrun ;
    >
  7. 11
    jun
    Yvonne Meijer in topvorm op het NK-masters.
    >
  8. 11
    jun
    ACO’er Nick Marsman zilver bij de FBK 2-mijl:
    >
  9. 11
    jun
    ACO ‘er Danny Koppelman heer en meester bij Stationloop
    >
  10. 28
    mei
    Podium-weekend voor ACO Van Elderen
    >