Gepubliceerd:

Succesweek voor ACOVanElderen-atleten

Afgelopen week werden door 22 ACO-atleten 4 weg/cross-wedstrijden bezocht in
de regio .

Woensdag (22/8) de “ Staphorstrun” , de Kemveldloop in Tilligte en zaterdag ( 25/8)
in Sibculo de “Aquaklimcross” en de Run-Bike-Run in Borne.
Gescoord werden maar liefst 15 podiumplaatsen , waarvan 7x goud, 5x zilver en
3x brons.

Staphorstrun:
Bij de gecertificeerde 4 Mijl ging het snel , Nick Marsman werd knap 2 e bij de
senioren in een 20.26 , hij kon lang met de kopgroep mee , maar moest 9 sec.
toegeven op Tom Hendrikse uit Assen .
William v. Eeken scoorde de 4 e plaats met een PR van 21.09. Jorn Lammers
finishte in een 22.37.
Wilco Mars ( M-50) pakte verdienstelijk het brons ook met een PR in 24.19.
Leo Meyerink passeerde de finish in een 27.50.
Bij de dames was Aline Kootstra voorin te vinden en scoorde de 3 e plaats in een
24.46 , net achter haar trainingsmaatje Aline finishte Naomi Heidema als 4 e in een
prima 25.37.

Kemveldloop, Tilligte:
Op haar 10.731m wist Marieke ten Brinke het goud te pakken , zij kon prima haar
tempo vast houden en passeerde de meet in een 44.16 en pakte 7 min. op haar
concurrentie.

Aqua klimcross:
Bij de loodzware crosswedstrijd pakte Jip Seinen bij de jongste jeugd het goud op de
750m “spettercross” in een 2.51. Ook zijn zusje Wiep finishte op haar 1500m op de
2 e plaats in een 7.05.
Bij de 3000m scoorde Nora Assink het brons in een rappe 17.43 , Britt Borger
finishte op de 6 e plaats in een 20.55.
Op de 6000m vormden William v. Eeken en Ruben Koppelman de kopgroep en
deelden de lakens uit , beiden op het podium met William op de 1 e plaats in 26.38
en Ruben 2 e in een 26.42. Bij de dames was Aline Kootstra helemaal los , kon haar
tempo hoog houden en scoorde het goud in een prima 30.22.
Danny Koppelman was niet te stuiten op de 12000m en gaf hier hardlooples , liep
direct naar de 1 e plaats en finishte met een grote voorsprong als 1 e in een zeer
rappe 51.50 , hij verbeterde hiermee zijn tijd van vorig jaar met ruim 1 min.
Met Marieke t Brinke ging het goed op de 12000m , zij finishte als 1 e in een
1.02.55. Bertine Grootemarsink pakte in de klasse V-40 de 2 e plaats in 1.11.48.
Ook Fred Sluis scoorde bij de M-40 de 2 e plaats in 57.54 , en was ruim 2 min.
sneller dan vorig jaar . Yvor Seinen passeerde de meet in een 1.11.19.

Run-Bike-Run, Borne:
De enige Aco’er bij deze R-B-R was Robert Gerritsen , die de DUO-wedstrijd
inschreef . Met zijn maatje Glenn Edelenbos scoorden zij de 1 e plaats in een prima
1.21.39.

Recente nieuwsberichten

  1. 3
    mrt
    Baaninstuif ACO Van Elderen een succes (+uitslagen):
    >
  2. 3
    mrt
    Nick Marsman goud op NK-cross :
    >
  3. 20
    feb
    Nick Marsman brons op NK-senioren in Omnisport/Apeldoorn
    >
  4. 20
    feb
    Vechtdal Cross Competitie sportief afgesloten bij ACO
    >
  5. 16
    feb
    ACO Van Elderen-atleten op dreef:
    >
  6. 15
    feb
    Naomi Heidema in de finale NK-indoor 800m
    >
  7. 15
    feb
    Inschrijving Scholierenloop geopend!
    >
  8. 10
    feb
    ACOVanElderen-atleten scoren op Valentijnscross
    >
  9. 9
    feb
    Yvonne Meijer 2x nederlands kampioen bij NK Masters
    >
  10. 9
    feb
    Finale VechtdalCrossCompetitie bij ACO Van Elderen
    >