Gepubliceerd:

Baaninstuif ACO Van Elderen een succes

Donderdag 22 November j.l. werd op de atletiekbaan van ACOVanElderen de 4e baaninstuif , laatste van dit jaar, gehouden onder prima weersomstandigheden .
Deze baanwedstrijden ( 4x p/jaar ) worden gesponsord door Fysiocentrum “de Carrousel “ .
Maar liefst met 9 atletiekverenigingen schreven 63 atleten zich in op de div . onderdelen .
7 baanrecords sneuvelden , en bij de ACO-atleten werden 1 clubrecord en 3 pers. records verbroken .

Op de Coopertest was Erwin Kreule van AG ’84 uit Nieuwleusen de beste man , hij scoorde een 3210m . De beste dame was ACO-er Floor Willems ( junior-D) , zij kwam tot een prima 2737 m . De jongste ACO-atleet Jort de Weerd ( mini, 6 jaar) liep naar een top 1649m.

Michiel Veldman en Nick Marsman ( ACO) waren helemaal los op de Engelse Mijl ( 1609m ) , Nick fungeerde als haas , zij kwamen direct op kop in hun serie , Michiel finishte als 1e in een PR van 4.34.5 , Nick zette een 4.34.8 neer . De 3e plaats ging naar de nieuwe ACO-man Dave Hulzebos in een 4.39.8.
Snelste dame was Yvonne Meijer , zij finishte als 1e in een 5.17.7 (baan – en een clubrecord ), gevolgd door haar trainingsmaatje Aline Kootstra die een 5.21.7 scoorde .
Ook master Jan Pieter Mondria ( AV de Gemzen , Heerde) zette een baanrecord neer in een rappe 5.07.3.

De 5000m werd beheerst door Andre Brakke ( AG’85, Nw Leusen ) , hij liet de klok stilstaan op een snelle 17.26.2.
Trainingsmaatje van Andre Erwin Kreule werd netjes 2e , hij finishte in een 19.29.1.
Beste dame was Anja Leusink ( ook AG ’85 ) zij passeerde de finish in een 21.31.4.

Onderaan de pagina zijn foto’s gemaakt door Sander Bennink Fotografie te vinden.

Uitslagen:

5000m:
Plaats Naam Club Geb. datum Tijd
1 André Brakke AG 85 15-11-1985 17.26.2 min
2 Erwin Kreule AG 85 5-2-1976 19.29.1 min
3 Gert Berenst Loopgroep Zandstuve 6-12-1968 19.44.7 min
4 Christian Varweg 2-7-1998 20.20.5 min
5 Nico Bakker TV Triade 20-5-1973 20.44.9 min
6 Ronnie Krul AG 85 27-7-1969 21.21.3 min
7 Anja Leusink AG 85 24-3-1985 21.31.4 min
8 Mans Veldsink 5-2-1957 26.01.1 min
9 Co van der Sluis ACO 22-4-1947 29.31.0 min
10 Jac Postma DWL Hattem 14-11-1968 DNF min
1609m:
Plaats Naam Club Geb. datum Tijd
1 Michiel Veldman ACO 26-9-1986 4.34.5 min
2 Nick Marsman ACO 21-12-1997 4.34.8 min
3 Dave Hulzebos ACO 16-4-1996 4.39.8 min
4 Jorn Lammers ACO 22-6-1994 4.54.7 min
5 Thomas Bennink ACO 7-11-1997 4.59.4 min
6 Jan-Pieter Mondria 30-3-1963 5.07.3 min
7 Ruben Beiter ACO 17-4-1999 5.16.3 min
8 Yvonne Meijer ACO 23-1-1979 5.17.7 min
9 Aline Kootstra ACO 3-2-1994 5.21.7 min
10 Thijs Terlouw Spurt 88 31-10-2000 5.27.1 min
11 Naomi Heidema ACO 4-4-2001 5.30.2 min
12 Rob van de Graaf HAC 9-12-1962 5.32.1 min
13 Harriët van ’t Oever BB-Lopers 11-10-1989 5.38.9 min
14 Nora Assink Spurt 88 20-3-2005 6.00.7 min
15 Jan Eikelboom ACO 19-5-1965 6.02.9 min
16 Bennie Haverkort ACO 20-2-1960 6.03.1 min
17 Leo Meijerink ACO 19-2-1965 6.06.8 min
18 Bert Manenschijn ACO 27-7-1968 6.06.9 min
19 Peter Mulder ACO 23-2-1968 6.12.4 min
20 Renée van Assen ACO 7-12-1998 6.14.1 min
21 Linda Pielman ACO 4-3-1992 6.15.5 min
22 Mikel Berenst ACO 8-11-2005 6.16.9 min
23 Wieteke Terlouw Spurt 88 15-1-2004 6.29.7 min
24 Nout Meijer ACO 13-8-2008 6.36.4 min
25 Wiep Seinen ACO 21-11-2008 6.48.4 min
26 Erik Schutte 15-11-1990 7.43.9 min
27 Tykette Heekman 26-11-1979 7.44.8 min
28 Roel Gaasbeek 27-10-1943 8.06.1 min
29 Ella Herbrink ACO 23-2-1958 8.26.4 min
Coopertest:
Plaats Naam Club Geb. datum Afstand
1 Erwin Kreule AG 85 5-2-1976 3210 m
2 Dennis Westdijk Run & Live 23-3-1988 2985 m
3 Mark Martin 25-11-1975 2985 m
4 Harold van den Enk ACO 5-4-1976 2900 m
5 Rik Michiel Meinen ACO 10-3-2004 2877 m
6 Gert Boessenkool 8-7-1970 2875 m
7 Wessel Koekkoek ACO 9-1-2007 2800 m
8 Floor Willems ACO 2-9-2007 2737 m
9 Lincoln Martin ACO 25-1-2010 2713 m
10 Janneke Meinen ACO 12-4-2006 2703 m
11 Alie Boessenkool ACO 4-1-1971 2595 m
12 Jasmijn Lamberink Spurt 88 18-4-2005 2590 m
13 Julia Smith Spurt 88 23-9-2007 2590 m
14 Emma Duval ACO 19-5-2009 2400 m
15 Lindy Kramer ACO 26-1-2009 2319 m
16 Erik Schutte ACO 15-11-1990 2298 m
17 Sandra Dijsselhof Run & Live 7-5-1978 2298 m
18 Thies Koekkoek ACO 23-3-2009 2266 m
19 Ilse Makkinga ACO 21-8-2006 2248 m
20 Gijs Dekker ACO 5-6-2011 1700 m
21 Noor van den Enk ACO 6-1-2006 1699 m
22 Jonne Maathuis ACO 24-5-2006 1651 m
23 Jort de Weerd ACO 30-9-2012 1649 m

 

Recente nieuwsberichten

  1. 11
    dec
    Succesweekend voor ACO Van Elderen in Kraggenburg, Nijverdal en Rotterdam
    >
  2. 11
    dec
    ACO Van Elderen op dreef in Wierden en Lettele
    >
  3. 26
    nov
    Yvonne Meijer wint Warandeloop, Nick Marsman 3e Nederlander
    >
  4. 26
    nov
    ACO Van Elderen succes in Marienheem en Markelo
    >
  5. 26
    nov
    Baaninstuif ACO Van Elderen een succes
    >
  6. 19
    nov
    Succesweekend voor ACO-atleten
    >
  7. 12
    nov
    Succes weekend voor ACOVanElderen-atleten
    >
  8. 5
    nov
    ACO Van Elderen-atleten strijden met succes op de Lemelerberg
    >
  9. 5
    nov
    “ACO Van Elderen heerst in de “Night-Run” Diepe Hel:
    >
  10. 25
    okt
    ACO Van Elderen-atleten oppermachtig op de Oldemeijercross
    >