Gepubliceerd:

Vechtdal Cross Competitie sportief afgesloten bij ACO

Zaterdag (16/2) was de laatste cross bij ACOVanElderen van de Vechtdal-crosscompetitie in een reeks van vier. De omstandigheden waren prima .

Door speaker Henk Borgmeijer uit  Dalfsen werden  246 atleten opgepept voor hun schitterende prestaties.

De harde eigen kern was aanwezig, maar liefst 59 ACO-atleten schreven zich in voor deze schitterende cross-wedstrijd.

1750m:

Bij de 1750m, de kortste afstand voor de  jeugd, werd prima gescoord , bij de meisjes pakten  Ize Diepman 7.24( ACO)  , Laura Boers 6.41( Vriezenveen ) en Esmee Mulder 7.22                ( Atletics)  de eerste plaatsen . Bij de jongens scoorden Lincoln Martin 7.21 ( ACO) , Mikel Berenst 7.03 ( ACO)  en Max Swabissen 5.54 ( Rijssen ) het goud.

De winnaars van de competitie  ; Thijmen Lamberink ( Gramsbergen)  , Mikel Berenst (ACO) , Max Swabissen ( Rijssen )  , Carmen Bruinsma ( Atletics) , Laura Boers ( Vriezenveen )  en Janne Nijhof ( MPM , Hengelo) 

4950m:

Op de 4950m was de strijd losgebarsten, er werd rap gelopen, met voorin veel ACO-atleten . De snelste was ACO-man  William v Eeken  ( 16.55) , gevolgd door zijn ploeggenoten Robert Gerritsen ( 17.01) , Michiel Veldman ( 17.08) . De ACO-2-ling Bennink  scoorden de 8e en 9e plaats in 18.16( Thomas )  en 18.27 ( Sander ) .

Bij de dames was  Yvonne Meijer  (ACO) de rapste met een verbetering van het parcoursrecord in een 19.02 . De 2e en 3e plaats waren voor haar trainingsmaatjes Mariek t. Brinke  ( 20.26 ) en Jolanda v. Dam -Dijk ( 20.43) .

Verdere winnaars in de div categorieën , Mark Saathof 18.08 (Nijverdal) , Melchior v.d Pol  18.40 ( AV ’34)  , Saskia Bekhuis 22.30 ( Ned Triathlon) en Marian Fuselier  22.32 ( Heino) .

De competitiewinnaars: Nick Marsman ( ACO)  en Yvonne Meijer ( ACO) , Bennie Thunker ( Kampen) en Melchior v.d. Pol ( AV ’34) , Saskia Bekhuis ( Vasse)  en Marian Fuselier         ( Heino) .

9930m:

Bij de langste afstand  was de ACO-man  Danny Koppelman uit Hoge Hexel  de beste overall , hij was niet te stuiten ,  scoorde een zeer rappe 32.17  en verbeterde hiermee het parcoursrecord met maar liefst 2 min en 23 sec. .  

De andere winnaars ; Marc Saathof  37.43 ( Nijverdal )   , Wilco Mars 40.27 ( ACO)   , Bertine de Vries 41.27 , Saskia Schutte 42.18 ( Veessen) en Anne v. Schuppen 43.17 ( Emst) .

De besten in de competitie: Pascal Dankelman ( ACO)  , Henk Smalbrugge ( ACO) , Wilco Mars (ACO)  ,  Corien Jansen ( Nijeveen) , Saskia Schutte ( Veessen)   en Anne van Schuppen ( Emst)  .

De podium-score van de ACO-atleten was 7x een 1e plaats, 4x een 2e plaats en 5 x een 3e plaats.

2x ACO-podium bij G/O-crosscompetitie in Heerde:

Zaterdag ( 16/2) was de laatste cross van het Gelders-Overijssels crosskampioenschap. In Heerde  was een zwaar cross-parcours uitgezet met flinke hoogteverschillen .

Met deze laatste cross kon het competitieklassement worden opgemaakt.

Suzan Ruitenberg ( junior-A)  en Nora Assink ( junior-C) schreven zich in op diverse afstanden om hun plaats in het eindklassement veilig te stellen.

En dat lukte bijzonder goed, junior-A Suzan  werd netjes 3e in de wedstrijd en in de competitie op haar 3500m in een 15.53 .

Ook Nora Assink scoorde het podium en zij pakte het zilver op haar 3000m  in de wedstrijd en in de competitie .

Recente nieuwsberichten

  1. 1
    mei
    “ACO-feestje” bij Koningslopen Wijhe en Hasselt
    >
  2. 23
    apr
    Vrolijk Pasen voor ACO Van Elderen-atleten :
    >
  3. 23
    apr
    Prijzen voor ACO Van Elderen in Kampen :
    >
  4. 23
    apr
    TOP weekend voor ACO Van Elderen-atleten :
    >
  5. 9
    apr
    Scholierenloop succes bij ACO Van Elderen
    >
  6. 9
    apr
    ACO Van Elderen bij NN Marathon Rotterdam :
    >
  7. 8
    apr
    ACO-er Jolanda v. Dam-Dijk Ned. kampioen op NK-veldloop ambtenaren :
    >
  8. 30
    mrt
    Informatie voor deelnemers aan de ACO-Scholierenloop 2019
    >
  9. 25
    mrt
    Succesweekend voor ACO Van Elderen-atleten:
    >
  10. 24
    mrt
    Podium ACO Van Elderen bij Lente- en Lef loop .
    >