Gepubliceerd:

Techneuten ACOVanElderen bij 4e medaillewedstrijd

TAfgelopen zaterdag ( 28/9) werd in Haaksbergen   de 4e Medaillewedstrijd georganiseerd voor pupillen en junioren door de atletiekvereniging AVH..

In totaal schreven 15 ACO-atleten zich in en scoorden maar liefst 23 PR’s  en 1 clubrecord .

In Hilversum werd het jaarlijkse Loopgala ( GAC)  bezocht door de gebroeders Koppelman en in Almelo met 3 ACO-atleten de wegwedstrijd  de “Almelo-Allee” .

4e Medaille , Haaksbergen:

Pupil-B Ize Diepman had haar dag ,  ze scoorde 3 PR ’s  met op de 1000m  een rappe  3.48.57  ( tevens een clubrecord en 2e tijd) )    , balwerpen in 19.18m en verspringen in 3.43.  Hiermee  werd  ze 1e in haar meerkamp .

Wiep Seinen trok de aandacht op haar 60m sprint , zij finishte in de snelste tijd  9.33 ( PR ) .

Bij de jongens Pupillen-A waren Thies Koekkoek en Nout Meijer goed op dreef  , zij pakten op alle onderdelen van de meerkamp een PR ,

Thies in een 4.02.69 op de 1000m , 6.15m op kogel en 3.37 op ver .

Nout met een 3.45.06 op zijn 1000m ( 2e tijd)  , 6.58m op kogel en 3.49m op ver .

Hetzelfde gebeurde bij Lincoln Martin ( pupil-B )  , 3x een PR op 40m sprint in een rappe 6.87 ( 2e tijd)   , kogel 5.54m en hoog 1.05m  , en werd hiermee netjes 3e in de meerkamp. .

Resterende PR ‘s :

Jurre de Weerd : 1000m > 3.57.92 , kogel 4.84m

Jort de Weerd : 40m sprint > 8.26  , Bal 16.47m

Gijs Dekker :  40m sprint > 8.40.

Vera Wiegman :  60m sprint > 10.58 , kogel 5.70m

Lindy Kramer  :  60m sprint >  10.92

Silke Idema : 1000m > 4.43.65

Puck Seinen : Bal 8.02m

Loopgale GAC , Hielversum  ( 27/9)  

De gebroeders Koppelman waren van de partij  op de 10000m  en zeer  verdienstelijk

presteerden zij op deze 25 rondes op de baan .

Danny haalde vreselijk uit op zijn 10000m , liet de concurrentie met 2 min, staan en scoorde  voor het eest onder 30 min. , hij finishte in een zeer rappe 29.58.03 , een PR en een fors clubrecord .

Ruben had het minder op zijn 10000m , hij moest zij race ff onderbreken door pijn  ,  maar  passeerde de finish toch op de 2e plats bij de junioren-A in een prima 36.25.88.

Almelo Allee:

Robert Gerritsen en Gido Scherphof  schreven zich in op de 5000m  en Rene v Weezep  de 10000m  en niet voor niets , Robert scoorde het goud in een snelle 16.14 en Gido het zilver in  17.22. .

Op zijn 10000m kon Rene prima mee met de kop en finishte op de 2e plaats in zijn categorie , zijn tijd 41.17.  

Recente nieuwsberichten

  1. 30
    sep
    Techneuten ACOVanElderen bij 4e medaillewedstrijd
    >
  2. 28
    sep
    Chronoloog clubkampioenschappen 5 oktober 2019
    >
  3. 24
    sep
    ”Succesweekend voor ACOVanElderen atleten"
    >
  4. 18
    sep
    Succesweek voor ACO Van Elderen-atleten
    >
  5. 9
    sep
    ACOVanElderen scoort podia in Dalfsen , Ruinerwold en Dalen .
    >
  6. 3
    sep
    ACOVanElderen successen in Nieuwleusen en Gramsbergen.
    >
  7. 2
    sep
    Dames Meijer winnen Stoppelloop in Raalte
    >
  8. 26
    aug
    Podiumweek van ACO Van Elderen
    >
  9. 13
    aug
    Boss Obstakel Run
    >
  10. 31
    jul
    “Podia ACO Van Elderen-ROOD bij VARIA-run“
    >