Gepubliceerd:

ACOVanElderen strijdt succesvol op div. fronten:

In het afgelopen weekend schreven maar liefst 56 ACO-atleten zich in voor de 3e VCC , de Zandstuvecross ( 46x) in Vroomshoop en de 9e SCC in Broekland . Ook de 3e GOK-cross in Epe en de halve marathon van Egmond werden aangedaan. De podiumscore was : 6x goud ,10x zilver en 5x brons.

3e VCC, Zandstuve cross, Vroomshoop.

Op de 1500m, de afstand voor de diverse jeugdgroepen, stonden 17 ACO-atleten aan de start .

Ynthe Buitenkamp ( M9) pakte het goud bij de jongste categorie in een snelle 6.50 . Ook Wiep Seinen en Nout Meijer scoorden in de leeftijdscategorie J/M1012 beiden het zilver .Wiep in een 6.17 en Nout 5.58.

Bij de categorie J/M-1315 scoorden Noor v d Enk het brons en Mikel Berenst het goud . Noor finishte in een 8.53 en Mikel met een rappe 5.32.

Op de middenafstand de 5000m ( senioren – mannen) finishten maar liefst 6 ACO-atleten bij de eerste 10 . William v Eeken werd prima 2e in 17.35 , als 3e finishte Robert Gerritsen in 17.45 ……enz …..

In de categorie M-50 kon Gert Berenst zijn 2e pl. handhaven en finishte in een prima 20.36.

Ook bij de dames 7 atleten bij de eerst 10 , Yvonne Meijer ( V40) scoorde het goud in een 20.52 .

Bij de senioren was Aline Kootstra op haar best , zij pakte met macht het goud en zette een zeer snelle 19.29 neer , tevens een parcoursrecord , gevolgd door haar trainingsmaatjes Harriet van ’t Oever 2e in een 20.59 en op de 3e plaats Eva Heidema in een 21.22.

In de categorie V50 finishte Annemarie Wessels op de 2e plaats in een 27.49.

Senior Danny Koppelman trok de hele boel uit elkaar op zijn 10000m , nam een voorsprong van bijna 2 min. op de concurrentie , pakte het parcoursrecord en zette een zeer rappe 33.55 neer .

Henk Smalbrugge ( M-40) en Serge Hofkamp ( M40) hadden ook hun dag op de 10000m , Henk moest alleen zijn wedstrijd maken en finishte als 1e in een snelle 37.25, 32 sec sneller dan vorig jaar . Serge volgde als 2e in een prima 41.32.

In de categorie M-50 zette Renee v. Weezep een rappe 44.10 neer , waarmee hij zijn 2e pl. veilig stelde .

Ook Marry de Lange ( V50) ging prima en pakte het brons in een 56.58.

3e GOK , Epe ( Gelders Overijssels Kampioenschap) :

Op haar zware 3000m kon C-junior Nora Assink goed mee met voorsten , zij passeerde (net 8 sec. achter de winnares) de finish als 2e in een prima 12.45, t.o.v. vorig jaar 31 sec sneller .

Senior Marije Dankelman scoorde een 30.48 op haar 8000m en pakte hiermee ook het zilver .

9e SCC , Broekland :

Jorn Lammers had er weer zin in , hij scoorde op de 5100m een snelle 18.06 en pakte hiermee het brons.

NN ½ marathon Egmond :

2 ACO’ers kozen voor deze 21,1 km . Timo en Theo Heidema ,

Deze editie was loodzwaar door o.a een windkracht 7 pal tegen op het strand.

Vader en zoon worstelden zich door de 21,1 km , Timo finishte in 1.50.52 , en Theo in een 2.01.57.

Overige uitslagen op: www.uitslagen.nl en www.mijninschrijving.nl

Recente nieuwsberichten

  1. 15
    mrt
    Informatie i.v.m. coronavirus
    >
  2. 7
    mrt
    ACOVanElderen scoort bij Visscher-indoor-atletiekgala
    >
  3. 4
    mrt
    Ledenvergadering en Sportvoeding webshop
    >
  4. 2
    mrt
    Yvonne Meijer goud op NK-cross
    >
  5. 2
    mrt
    Vechtdal Crosscompetitie afgesloten bij ACO
    >
  6. 24
    feb
    ACO-selectie presteert op NK-senioren in Omnisport/Apeldoorn
    >
  7. 23
    feb
    ACO Scholierenloop
    >
  8. 23
    feb
    ACOVanElderen op de Oercross Havelterberg
    >
  9. 11
    feb
    ACOVanElderen scoort op diverse fronten :
    >
  10. 10
    feb
    Yvonne Meijer scoort zilver en goud op NK Masters-indoor:
    >