Gepubliceerd:

Podia rood van ACO Van Elderen-atleten:

Afgelopen weekend werden in de regio diverse weg- en ceosswedstrijden gehouden.
Zaterdag was de 3e VCC wedstrijd in Vroomshoop , de “Zandstuve bosloop” en de 3e GOK cross in Kampen. Zondag de 9e SCC in Broekland , de MPM wegwedstrijd de “Woolderesloop” in Hengelo en de ½ marathon van Egmond. .

Zandstuve bosloop ( 3e VCC) :
In Vroomshoop was het ACO-DAY , op elke afstand werd door de ACOVanElderen-atleten gescoord bij de eerst 3 plaatsen .
Op de 1500m , de afstand voor de jeugd , behaalden 6 atleten een podiumplaats . Nout Meijer finishte als 1e in de catagorie t/m 9 jaar in een 6.34 , Nora Boer 2e in 6.30 , Emma Duval 3e in een 7.18 .
In de groep t/m 12 jr. greep Wessel Koekkoek naar de 3e plaats in een rappe 6.16. , ook Janneke Meinen scoorde het brons in een 6.31. Bij de oudste categorie t/m 15 jr was Rick Meinen veruit de snelste , hij liep een tactische race en pakte het goud in een snelle 5.26.
De 5000m was verreweg het domein van de ACO-MILA-atleten , de ACO-delegatie bezette bij de heren de 1e t/m de 8e plaats en bij de dames de 1e t/m de 3e plaats .
De podiumplaatsen : Heren : Nick Marsman 1e > 16.58 , Gertin Roke 2e > 17.45 en de 3e William v. Eeken > 17.48.
Dames : Aline Kootstra 1e > 20.23 , Yvonne Meijer 2e > 20.46 en 3e Jolanda Dijk in een 21.25.
Hilco Huisjes , Wilco Mars en Jan Eikelboom scoorden prima op hun 10000m , senior Hilco finishte als 2e in 38.15 , Wilco ( H40) als 3e in 42.33 en Jan ( H50) , 3e in een 45.33.
Overige ACO-resultaten:
Thies Koekkoek ​7.53 ( 1500m)
Yinthe Buitenkamp 7.22 ( 1500m)
Lindy Kramer 8.11 (1500m)
Romee Kramer ​7.05 ( 1500m)
Noor v.d. Enk​8.46 (1500m)
Robert Gerritsen ​17.53 (5000m)
Michiel Veldman​18.19 (5000m)
Maarten Koggel ​18.45 (5000m)
Marc Bakker​19.16 (5000m)
Peter Oldenhuis ​19.22 (5000m)
Roelof v.d. Velde​22.52 (5000m)
Anne Marsman​23.37 (5000m)
Jan Boeve ​26.08 (5000m)
Roy Leemhuis​26.56 (5000m)
Serge Hofkamp​43.45 (10000m)
Dick Remmers​53.34 (10000m)
Annemarie Wessels​55.56 (10000m)

3e GOK , Kampen :
Op zijn zware 6000m kon A-junior Thijs Terlouw goed mee met voorsten , hij passeerde de finish als 3e in een prima 25.39.
Suzan Ruitenberg ( junior-B) finishte net naast het podium , zij pakte de 4e plaats op haar 3500m in een 16.59.

9e SCC , Broekland :
Bij de jeugd op de 3500m was Britt Borger het enige ACO-lid z ij finishte in een 19.29.
Jorn Lammers had er weer zin in , hij scoorde op de 5400m een snelle 20.13 , en pakte hiermee het brons.
Overige ACO-uitslagen :
Thomas – en Sander Bennink 20.57 , 21.13 ( 5400m)
Wilco Mars​ 21.35 (5400m)
Bert Manenschijn​ 22.53 (5400m)
Pascal Dankelman 38.20 (10000m)
Bennie Haverkort 46.28 (10000m)

Woolderesloop , Hengelo :
In haar categorie pakte Marieke t. Brinke het goud op haar 10000m , zij zette de klok op een 41.38 .
Ook Roelof v.d. Velde was van de partij en finishte op zijn 5000m in een 21.54.

½ marathon Egmond :
Gewend om elk jaar een halve te lopen , koos master Ben Schrijver dit jaar voor de ¼-marathon .
Hij passeerde de finish in een prima 1.05.00 .

 

 

Recente nieuwsberichten

  1. 25
    sep
    4e medaille wedstrijd te Haaksbergen
    >
  2. 17
    sep
    ACO van Elderen gaat loten verkopen met de Grote Clubactie
    >
  3. 16
    sep
    ACO zomercross 25-09-2021 (Foto's in dit bericht)
    >
  4. 9
    sep
    Baaninstuif ACOVanElderen een succes :
    >
  5. 7
    sep
    “Succesweek voor ACOVanElderen-atleten:
    >
  6. 23
    aug
    Podium voor ACOVanElderen in Hoogeveen :
    >
  7. 23
    aug
    Informatie Fysiotherapie De Carrousel
    >
  8. 3
    aug
    Ingmar Bouwman brons hoogspringen bij NSK
    >
  9. 26
    jul
    ” ACOVanElderen goed bezig op Trackmeeting Utrecht en in Vasse :
    >
  10. 11
    jul
    “Podium successen voor ACOVanElderen-atleten “:
    >